RWR78S3010FRBSL
MFR.Part #
RWR78S3010FRBSL
JLCPCB Part #
C1465551
Description
-55℃~+250℃ 10W 301Ω Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors