RWR78S26R1FRBSL
MFR.Part #
RWR78S26R1FRBSL
JLCPCB Part #
C1465541
Description
-55℃~+250℃ 10W 26.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors