RWR78S1580FRS73
MFR.Part #
RWR78S1580FRS73
JLCPCB Part #
C3385362
Description
-55℃~+250℃ 10W 158Ω Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors