RWR74SR500FRB12
MFR.Part #
RWR74SR500FRB12
JLCPCB Part #
C1459193
Description
-55℃~+250℃ 500mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors