RWR74SR140FRB12
MFR.Part #
RWR74SR140FRB12
JLCPCB Part #
C1460489
Description
-55℃~+250℃ 140mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors