RWR74S3000FRB12
MFR.Part #
RWR74S3000FRB12
JLCPCB Part #
C1450015
Description
-55℃~+250℃ 300Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors