RWR74S1R42FRB12
MFR.Part #
RWR74S1R42FRB12
JLCPCB Part #
C1449983
Description
-55℃~+250℃ 1.42Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors