RWR74S1R00FRS73
MFR.Part #
RWR74S1R00FRS73
JLCPCB Part #
C1831060
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors