RWR74S1740FRB12
MFR.Part #
RWR74S1740FRB12
JLCPCB Part #
C1449737
Description
-55℃~+250℃ 174Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors