RWR74S1200FSB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR74S1200FSB12
JLCPCB Part #
C1460566
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+250℃ 120Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors