RWR74N1600DRB12
MFR.Part #
RWR74N1600DRB12
JLCPCB Part #
C3429479
Description
-55℃~+250℃ 160Ω 5W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors