RWR71SR750FRS70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR71SR750FRS70
JLCPCB Part #
C3474000
Package
Plugin,D4.8xL20.6mm
Description
-55℃~+250℃ 2W 750mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL20.6mm Through Hole Resistors