RWM08451001JB25E1
MFR.Part #
RWM08451001JB25E1
JLCPCB Part #
C3391155
Package
Plugin,D9.4xL45.8mm
Description
-55℃~+350℃ 11W 1kΩ Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ 插件,D9.4xL45.8mm Through Hole Resistors ROHS