RWB33R00BL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWB33R00BL
JLCPCB Part #
C4297684
Package
0805
Description
-65℃~+155℃ 200mW 33Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS