RWB10R00D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWB10R00D
JLCPCB Part #
C4049846
Package
0805
Description
-65℃~+155℃ 10Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS