ROX4002M05FHF5
MFR.Part #
ROX4002M05FHF5
JLCPCB Part #
C1488149
Description
2.05MΩ 30kV Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL102.9mm Through Hole Resistors ROHS