ROX400100MJNF5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX400100MJNF5
JLCPCB Part #
C1489667
Package
Plugin,D7.9xL102.9mm
Description
-55℃~+230℃ 100MΩ 16.8W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL102.9mm Through Hole Resistors ROHS