ROX3003M40JNF5
MFR.Part #
ROX3003M40JNF5
JLCPCB Part #
C1480504
Description
-55℃~+230℃ 10W 3.4MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS