ROX30024K0FKEM
MFR.Part #
ROX30024K0FKEM
JLCPCB Part #
C1476342
Description
-55℃~+230℃ 10W 24kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS