ROX30021M0FNF5
MFR.Part #
ROX30021M0FNF5
JLCPCB Part #
C1480357
Description
21MΩ 22.5kV Metal Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS