ROX30010M0FNEM
MFR.Part #
ROX30010M0FNEM
JLCPCB Part #
C1480397
Description
-55℃~+230℃ 10MΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS