ROX30010M0FKF5
MFR.Part #
ROX30010M0FKF5
JLCPCB Part #
C1478587
Description
-55℃~+230℃ 10MΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS