ROX2003M30JNLB
MFR.Part #
ROX2003M30JNLB
JLCPCB Part #
C1468789
Description
-55℃~+230℃ 3.3MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS