ROX15024M0JNLBP
MFR.Part #
ROX15024M0JNLBP
JLCPCB Part #
C1469261
Description
-55℃~+180℃ 24MΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL39.4mm Through Hole Resistors ROHS