ROX150100MFNLBP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX150100MFNLBP
JLCPCB Part #
C1469197
Package
Plugin,D7.9xL39.4mm
Description
-55℃~+180℃ 100MΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL39.4mm Through Hole Resistors ROHS