ROX10060K0FKLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX10060K0FKLB
JLCPCB Part #
C1457464
Package
Plugin,D7.9xL23.4mm
Description
-55℃~+180℃ 4W 60kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS