ROX10033M0KKLB
MFR.Part #
ROX10033M0KKLB
JLCPCB Part #
C1457735
Description
-55℃~+180℃ 33MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS