ROX07522K0JNLB
MFR.Part #
ROX07522K0JNLB
JLCPCB Part #
C1448373
Description
-55℃~+180℃ 22kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS