RNX20082K0JKEL
MFR.Part #
RNX20082K0JKEL
JLCPCB Part #
C1476944
Description
-55℃~+225℃ 5W 82kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL51.8mm Through Hole Resistors ROHS