RNX125330MKNLB
MFR.Part #
RNX125330MKNLB
JLCPCB Part #
C1466703
Description
-55℃~+225℃ 330MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS