RNX1252M40JKLB
MFR.Part #
RNX1252M40JKLB
JLCPCB Part #
C1472207
Description
-55℃~+225℃ 2.4MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS