RNX100620KJKLB
MFR.Part #
RNX100620KJKLB
JLCPCB Part #
C1467766
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 620kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS