RNX10032M5FHLB
MFR.Part #
RNX10032M5FHLB
JLCPCB Part #
C1472397
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 32.5MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS