RNX100200KJNR8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX100200KJNR8
JLCPCB Part #
C1830295
Package
Plugin,D3.6xL26.4mm
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 200kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS