RNX1001M00JKR6
MFR.Part #
RNX1001M00JKR6
JLCPCB Part #
C1831800
Description
-55℃~+225℃ 1MΩ 2.5W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS