RNX07568K1FNLB
MFR.Part #
RNX07568K1FNLB
JLCPCB Part #
C1449693
Description
-55℃~+225℃ 2W 68.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS