RNX07549K9FKR8
MFR.Part #
RNX07549K9FKR8
JLCPCB Part #
C1827870
Description
-55℃~+225℃ 2W 49.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS