RNX0751M78FKLB
MFR.Part #
RNX0751M78FKLB
JLCPCB Part #
C1457613
Description
-55℃~+225℃ 1.78MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS