RNX07510M0DHLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX07510M0DHLB
JLCPCB Part #
C1466998
Package
Plugin,D3.6xL20.1mm
Description
-55℃~+225℃ 10MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS