RNX050681KFKR6
MFR.Part #
RNX050681KFKR6
JLCPCB Part #
C1824668
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 681kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS