RNX05047M5FHLB
MFR.Part #
RNX05047M5FHLB
JLCPCB Part #
C1450297
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 47.5MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS