RNX050390KJNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX050390KJNLB
JLCPCB Part #
C1449285
Package
Plugin,D3.6xL13.7mm
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 390kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS