RNX0502M74FKEE
MFR.Part #
RNX0502M74FKEE
JLCPCB Part #
C1824142
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 2.74MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS