RNX05020M0FKLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX05020M0FKLB
JLCPCB Part #
C1447760
Package
Plugin,D3.6xL13.7mm
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 20MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS