RNX0389M90FHR6
MFR.Part #
RNX0389M90FHR6
JLCPCB Part #
C1820030
Description
-55℃~+150℃ 1W 9.9MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS