RNX0388M66FHRC
MFR.Part #
RNX0388M66FHRC
JLCPCB Part #
C1820032
Description
-55℃~+150℃ 1W 8.66MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS