RNX03856K0JNWF
MFR.Part #
RNX03856K0JNWF
JLCPCB Part #
C1822597
Description
-55℃~+150℃ 1W 56kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS