RNX038511KFNLB
MFR.Part #
RNX038511KFNLB
JLCPCB Part #
C1440937
Description
-55℃~+150℃ 1W 511kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS