RNX03831M0FNWF
MFR.Part #
RNX03831M0FNWF
JLCPCB Part #
C1820031
Description
-55℃~+150℃ 1W 31MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS