RNX03830M0JKR7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX03830M0JKR7
JLCPCB Part #
C1816824
Package
Plugin,D3.6xL10.7mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 30MΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS